Półkolonie letnie dla dzieci Play to Grow | Augustów

Półkolonie letnie dla dzieci Play to Grow | Augustów
 • APK Rynek Zygmunta Augusta 9
  Augustów

od 6 do 12 lat

od 9:00 do 16:00

dostępne terminy:
 • 24-28.06.2024
 • 1-5.07.2024
 • 8-12.07.2024

Program półkolonii w Augustowie:

 

Cena półkolonii w Augustowie

to otrzymujesz:

750 zł/tydzień*

*(Stała cena dla klientów Early Stage Augustów nieograniczona czasowo)

800 zł/tydzień

Dodatkowe zniżki:

-50 zł dla rodzeństwa (za 1 turnus, dla każdego dziecka z rodzeństwa, za udział w tym samym turnusie, łączy się z ceną first minute)

 • ubezpieczenia NNW,
 • dwudaniowy obiad, napoje,
 • wyjście: do kina, na plażę,
 • bogaty program zajęć językowych, ruchowych, plastycznych, wycieczki, warsztaty tematyczne

Brzmi ciekawie?

Dlaczego warto wybrać półkolonie letnie w Augustowie?

Półkolonie w Augustowie Play to Grow to niepowtarzalna okazja na wspaniałe lato pełne zabawy, kreatywnego rozwoju i niezapomnianych przygód. Nasza oferta obejmuje rozwojowe gry i zabawy w gronie rówieśników, aktywność fizyczną oraz wszechstronny rozwój.

Uwaga! Możesz zapisać dziecko na kilka turnusów. Tak opracowaliśmy nasz program półkolonii, że zajęcia się nie powtarzają.

Letnie półkolonie dla dzieci w Augustowie – program i atrakcje

Różnorodne zajęcia półkolonii w Augustowie obejmują:

 • scenariusze zabaw z elementami TUS (Treningu Umiejętności Społecznych) –  nasi metodycy wraz psychologiem dziecięcym opracowali zajęcia tak, aby dzieci ćwiczyły umiejętności społeczne, otwartość, sposoby rozwiązywania konfliktów w grupie,
 • zajęcia logiczno-matematyczne – każde dziecko ma w sobie potencjał rozumowania matematycznego, a my staramy się ten potencjał odkryć podczas gier logiczno-matematycznych,
 • warsztaty architektoniczne – dzieci lubią budować z klocków, a my dajemy im możliwość dalszego rozwijania inteligencji wizualno-przestrzennej za pomocą specjalnie opracowanych zajęć,
 • podchody i zabawy na świeżym powietrzu – nasze zajęcia to poznawanie świata przyrody i odkrywanie, jak bardzo jest fascynujący,
 • sport – wiemy, jak ważna jest aktywność fizyczna, dlatego każdy dzień będzie okazją do zdrowego ruchu i ciekawych aktywności sportowych,
 • angielski w zabawie – dzieciaki będą uczyły się angielskiego „przy okazji”,
podczas gier i zabaw, także w terenie.

Gdzie odbywają się półkolonie?

Zajęcia na półkoloniach w Augustowie organizujemy w salach przy ul. APK Rynek Zygmunta Augusta 9, ale bardzo wiele aktywności będzie się odbywało na zewnątrz. Planujemy wyjścia na plażę i wycieczki. W programie mamy różnorodne outdoorowe gry i zabawy, m.in. podchody czy wyścigi. Dzieciaki będą korzystały ze słonecznej pogody!

Eksperci tworzący program naszych półkolonii

EKSPERT LINDEN

Damian Kardas

EKSPERT LINDEN

Wraz z zespołem psychologów współtworzy scenariusze oraz instrukcje budowania z klocków Linden. Koordynator projektów dla edukacji oraz inicjatywny Linden Park.

WARSZTATY PRZYRODNICZE (POLNA EDUKACJA)

Agnieszka Dąbrowska

WARSZTATY PRZYRODNICZE (POLNA EDUKACJA)

Nauczycielka biologii, pedagożka lasu, przewodniczka po KPN, założycielka Polnej Edukacji.

PODCHODY I GRY OUTDOOROWE

Jan Dziedzic

PODCHODY I GRY OUTDOOROWE

Drużynowy z 50 Warszawskiej Drużyny Harcerzy Sztorm.

LAB MATEMATYCZNO-LOGICZNY (MATEMA)

Kamil Michalczenia

LAB MATEMATYCZNO-LOGICZNY (MATEMA)

Dyrektor firmy MATEMA, współtwórca projektu Matematycznego Uniwersytetu Dziecięcego, trener nauczycieli oraz aktywny nauczyciel matematyki.

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Maria Kozak

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Psycholożka, terapeutka pedagogiczna, trenerka TUS. Wspiera dzieci i rodziców w budowaniu relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

KREATYWNO-EKOLOGICZNE DIY

Zofia Mioduszewska-Wajszczak

KREATYWNO-EKOLOGICZNE DIY

Animatorka kultury i kulturoznawczyni, specjalistka w dziedzinie twórczej edukacji rodzin i artystycznych warsztatów rodzinnych. Związana z warszawskimi muzeami i instytucjami kultury.

ANGIELSKI W ZABAWIE

Beata Wysocka

ANGIELSKI W ZABAWIE

Filolożka języka angielskiego, nauczycielka i metodyczka, autorka podręczników, tekstów o nauczaniu i materiałów dydaktycznych, trenerka umiejętności poznawczych, wieloletnia wychowawczyni na obozach językowych.

Takie grono specjalistów gwarantuje dzieciakom świetnie spędzony wakacyjny czas, mnóstwo zabawy i sporo kreatywnego rozwoju!

Półkolonie Augustów – sprawdź wolne miejsca

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 669 514 421 lub adresem e-mail: augustow@earlystage.pl oraz bezpośrednio do zapisu na półkolonie.

Półkolonie w okolicy – województwo podlaskie

Półkolonie Play to Grow w okolicy: